Przedszkole Kraina Radości

WOŚP „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”

WOŚP

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”

U nas też się działo!!! Podsumujmy tę wielką akcję, której ogniwem byliśmy i MY ♥♥♥

Już 10 stycznia zorganizowaliśmy wewnętrzne imprezy we wszystkich placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Razem   w Radomiu.

Przez cały dzień w żłobku i przedszkolu przy ul. Gajowej 80 oraz w przedszkolu przy  ul. Sobótki 5 prowadzone były zajęcia edukacyjne kształtujące empatię oraz otwierające serca na potrzeby innych. Nasi najmłodsi wolontariusze uczestniczyli we wspaniałych zabawach
i konkurencjach. Przygotowali także przepiękne złote serca, które poddali licytacji!

Uwieńczeniem tej wspaniałej akcji były bale serduszkowe, na których bawili się nasi najmłodsi.

A podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Sobótki 5 po kilku godzinach intensywnych działań charytatywnych wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy,  a w tym udziale w rewelacyjnych zajęciach edukacyjnych połączonych z prezentacją multimedialną, loteryjką, a przede wszystkim przednią zabawą, wzięli udział w koncercie muzycznym. Odwiedzili nas młodzi artyści z radomskiej szkoły muzycznej! Stworzyli nam nastrój, gdzie wsłuchując się w dźwięki wypływające z trąbki, gitary i skrzypiec mogliśmy zagłębić się w cudownych rytmach muzyki. Wspólny czas umiliła nam także wokalistka ze szkoły muzycznej oraz duet wyjątkowo rozśpiewanych dziewczyn ze Szkoły Rocka, które poderwały nas do tańca i tym samym…zapoczątkowały niesamowitą imprezę. 

W weekend do akcji włączyła się także nasza restauracja Różany Gościniec. Sympatyczni kelnerzy z entuzjazmem zachęcali gości do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ponadto nasze stowarzyszenie przekazało na licytację prace naszych podopiecznych, które to można było zakupić w punkcie WOŚP znajdującej się w Galerii Słonecznej.

Jednym słowem…działo się, a wspólnie zebraliśmy i przekazaliśmy WOŚP   1.524,73 zł  z czego jesteśmy bardzo dumni

Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim przedszkolankom, opiekunom, za wysiłek i pracę włożoną, by ten dzień był wyjątkowy. Przede wszystkim tym, którzy ściśle współpracowali           i nadzorowali prowadzone działania.

Pedagog